Kilka słów o nas :)

Śmiejemy się czasem, że prowadzimy hodowlę typu „slow” Przydomek Race and Grace zarejestrowaliśmy w ZKwP (FCI) w 2015r. Do tej pory urodziły się u nas 4 mioty whippetów.
LOKALIZACJA: Gniezno
STADO:
Ludzie:
Marta Kostusiak, Robert Kostusiak i Karolinka przy dużym wsparciu rodziny i przyjaciół.
Whippety w domu:
1) Megi (PL CH EXTRA SWEET MEGI Lazarus) ur. 27.06.2013 – matka miotu A,
2) Irka (POL Racing CH SOJA Chartcore) ur. 09.01.2015,
3) Poker (JSBIS, PL JW, PL JCH, CZ JCH, PL CH POKER FACE da Roseira Brava) ur. 15.11.2016 – import z Portugalii, reproduktor
4) Gaja ( PL JCH BUONA FORTUNA Race and Grace) ur. 08.09.2020 - matka miotu D,
Whippety na współwłasność:
1) Jaga (PL CH Tylko Ty RUFF) ur. 20.03.2017 współwłaściciel: Zofia Sobczyńska. Jaga jest mamą naszych miotów B i C.
MIOTY:
2018 A - Extra Sweet Megi Lazarus x Estragon Supra Cetera
2020 B - Tylko Ty RUFF x Esedra Positano (IT)
2022 C - Tylko Ty RUFF x Castamere Celtic Rocker (FIN)
2023 D - BUONA FORTUNA Race and Grace x Castamere Celtic Rocker (FIN)
WARUNKI W HODOWLI:
Mieszkamy w centrum miasta, w kamienicy z dostępem do prywatnego ogrodu. Szczenięta od pierwszych dni życia przebywają w salonie, wśród dźwięków codzienności, znany jest im telewizor, odkurzacz i płacz zrozpaczonego dziecka przegrywającego w Monopoly Szczeniaczki są przyzwyczajone do dzieci. Nie posiadamy kotów. Dbamy o socjalizację i naukę czystości szczeniąt. Kiedy tylko pozwala na to pogoda, szczenięta bawią się w ogrodzie. Dorosłe psy oraz szczenięta karmimy dietą BARF stosownie do wieku. Wszystkie psy w hodowli mają zbadane serce z certyfikatem (większość kilkukrotnie), większość psów w hodowli miała też badane oczy z certyfikatem. Poker, Jaga i Gaja mają również badania DNA. Suczki mają mioty po osiągnięciu odpowiedniego wieku (kiedy są już dojrzałe fizycznie i psychicznie do odchowu szczeniąt), nie nadużywamy suczek w hodowli.
DO OSÓB ZAINTERESOWANYCH SZCZENIĘCIEM Z NASZEJ HODOWLI:
Prosimy osoby zainteresowane o wysłanie kilku słów o sobie i o swoich oczekiwaniach względem szczeniaczka. Lubimy kontakt telefoniczny, chętnie odpowiadamy na pytania i opowiadamy szczerze o whippetach. Zależy nam na tym, aby jak najlepiej dopasować szczeniaczka do rodziny, dlatego dobór odbywa się ok.6 tygodnia życia szczeniąt, kiedy jest już widoczny temperament maluchów i ich predyspozycje. Przyszły właściciel otrzymuje wyprawkę oraz nasze wsparcie. Jest nam bardzo miło, gdy nowi właściciele wysyłają zdjęcia urodzonych u nas psów i chcą utrzymywać z nami kontakt.